Vakum Torba

En iyi Ambalaj Çözümü olan Vakumlu Torba, günümüzde en sağlıklı, muhafaza etme süresi ile öne çıkan ambalajlama ürünüdür.

Et ürünleri vakum torba

Et Ürünleri Torbaları

Taze, dondurulmuş ve dondurulmaya hazır et, kümes hayvanları, av kuşları, deniz ürünleri veya füme ve işlenmiş etleri çekici bir şekilde sunmak için büzülebilir, ısıyla kapatılabilir veya kırpılabilir torbalarda vakumlu paketleme.

Sağlıklı Ürün

Uzun Süre Koruma

Uygun Fiyat

Deniz ürünleri vakumlu torba

Deniz Ürünleri Vakumlu Torbaları

Taze yakalanmış balıkların kalitesini en iyi şekilde korumak için hızlı bir şekilde işlenmesi gerekir. Bu nedenle genellikle gemideyken işlenir ve dondurulur. Pişirmeye uygun ambalajlı hazır yemekler tüketiciler arasında giderek daha popüler hale geliyor, bu nedenle neon ambalaj vakumlu poşetlerinin balıkları paketlemek için de ilk tercih olması şaşırtıcı değil . Torbaların mükemmel sızdırmazlık özellikleri, delinme direnci ve eksi 40°C ile artı 121°C arasındaki sıcaklık toleransları, onları çok çeşitli uygulamalar için uygun hale getirir. Dondurulmuş balıklarda bile, depolama veya nakliye sırasında esneme çatlaması veya renk bozulması riski yoktur.

Bireysel paketleme çözümleri
Doğru çantanın stokta olmaması durumunda, kurum içi ürün geliştirmemiz , ambalaj projeniz için kendi bireysel çözümünüzü yaratma fırsatı sunar . Balığı siz sağlıyorsunuz - malzemelerimizin kalitesi, profesyonel üretim ve hızlı teslimat ile tamamlanan yenilik, deneyim ve yeterlilik getiriyoruz. Sonunda balığınız mükemmel bir şekilde paketlenir ve satış noktasında müşterilerinizi ikna eder.

Sağlıklı Ürün

Uzun Süre Koruma

Uygun Fiyat

Kuruyemiş ürünleri vakumlu torba

Kuruyemiş Ürünleri  Vakumlu Torbaları

Maksimum tazelik için gıda saklama süresini uzatmaya, tazeliği ve lezzeti hapsetmeye ve maliyetli dondurucu yanıklarını ortadan kaldırmaya yardımcı olan vakum torbaları .

Vakum torbaları, gıdalarınızın raf ömrünü ve lezzetini önemli ölçüde uzatacak, dondurucu yanmasını, dehidrasyon kaybını ve atıkları ortadan kaldıracak olan oksijenin torbaya nüfuz etmesini durduracaktır.

Sağlıklı Ürün

Uzun Süre Koruma

Uygun Fiyat

Şarküteri ürünleri vakumlu torba

Şarküteri Ürünleri Vakumlu Torbaları

Neme ve oksijene karşı bir bariyer sağlayan vakumlu poşetlerin sıkı sızdırmazlığı, yiyecekleri soğuk depoda taze tutar. Lamine poli-naylondan yapılmıştır, dayanıklı ve esnektir. Bu materyalin netliği, kullanıcıların envanter kontrollerini görebilmelerini sağlar.

Sağlıklı Ürün

Uzun Süre Koruma

Uygun Fiyat

Bakliyat ürünleri vakumlu torba

Bakliyat Ürünleri Vakumlu Torbaları

Vakum Torbası geniş bir yüksek bariyer yelpazesi sunar PA/EVOH bazlı 5 katmanlı ko-ekstrüde bariyerli vakum paketleme, gaz yıkama ve MAP Torbaları Bu torbalar çeşitli boyutlarda mevcuttur, büyük mukavemete ve yüksek netliğe sahiptir ve oksijene ve neme karşı ek koruma sağlar .

Çeşitli bariyer seviyelerinde (yüksek, orta ve düşük) mevcut olan Vakum poşeti, perakende endüstrileri ve endüstriyel kullanım için gıda ve gıda dışı hizmetler için vakum, gazla yıkama ve MAP uygulamalarında kullanılan büyük vakum poşetleri üretmek için benzersiz bir şekilde uygundur.

Sağlıklı Ürün

Uzun Süre Koruma

Uygun Fiyat

Unlu mamülleri vakumlu torba

Unlu Mamülleri Vakumlu Torbaları

Bu büyük boy plastik poşetler, dolaptaki ve dondurucudaki gözleme karışımına ve tezgahtaki taze ekmeğe kadar her şeyi saklamak için mükemmeldir.  Ayrıca ekmek veya diğer unlu mamulleri dondurmak için de kullanışlıdırlar. Ekstra sağlam, gıdaya uygun plastikten üretilen bu torbalar daha az yırtılma ve ayrılma özelliğine sahiptir, böylece ekmeğinizi daha uzun süre taze tutarken birden fazla kullanım elde edebilirsiniz.

Sağlıklı Ürün

Uzun Süre Koruma

Uygun Fiyat

Size tavsiyede bulunmaktan mutluluk duyarız. Sadece bizi arayın...

Vakumlu Torba ?

01

vakumlu torbanın Özellikleri nedir ?

- Uzatılmış raf ömrü
- Damlamaya dayanıklı paket
- Shrink teknolojisi sayesinde yüksek ürün çekiciliği
- Farklılaşma için her iki tarafta tam renkli baskı
- Çok yönlü ve üretken sistem
- Isıl işleme tabi tutulabilir, pastörize edilebilir ve pişirilebilir       versiyonları mevcuttur
- Kolay açma
- Farklı seviyede bariyer ve kötüye kullanım direnci
- Geçirgenlik kontrolü.
- Son derece şeffaf ve sağlam.
- İyi bir su ve su buharı bariyeri.
- İyi bir koku ve aroma bariyeri.
- Zor koşullarda bile harika füzyon.
- Ekstra işlevli çantalar üretiyoruz - çoklu açma için “zip-lock”, “kolay açma” için kesimler, asmak için “Euro” delik, havalandırma deliği.

Neden Vakum Paketi?
Vakumlamanın amacı, ürünün kalitesini mümkün olduğu kadar iyi ve uzun süre korumak, tat, aroma, renk, aroma, besin değerinin kaybolmamasını sağlamaktır.

Vakum Torbalarına Duyulan İhtiyaç
Gıda ürünlerinin kalitesini olumsuz etkilemeden raf ömrünün uzatılabilmesi için Vakum Torbalara ihtiyaç duyulan en etkili ve popüler yollardan biri de vakumlu paketlemedir. Gıdaların bozulmasını önlemenin etkili bir yoludur.

Bu poşetler, çay, kuru gıdalar, et, deniz ürünleri, ürün ve peynir gibi gıda ürünlerinin tazeliğini korumak ve muhafaza etmek için bir paketteki atmosferi azaltır. Gıda ürünlerine ek olarak, vakumlu poşetler, oksidasyonu önlemek için tıbbi cihazlar, metal bileşenler, kimyasal ürünler vb. gibi diğer gıda dışı ürünlerin paketlenmesi söz konusu olduğunda da çok faydalı olduğunu kanıtlıyor. Sadece bu değil, bilgisayarların, kıyafetlerin ve paranın teknik parçaları bile vakumla paketlenebilir.

02

Vakumlu torbanın, Uygulamaları Nelerdir?

- Taze et
- Kümes hayvanları: Taze ve dondurulmuş bütün kuşlar
- Füme ve İşlenmiş Et: , parçalar, jambon kütüğü, jambon omuzları, ezme, terrine, Frankfurters, Mortadella ve pişmiş sosisler
- Balık : Taze ve dondurulmuş, çiğ fileto, biftek, fileto, pişmiş ahtapot, karides.

Büyüyen taze, dondurulmuş ve füme balık pazarına ALLFO, büyük miktarlarda bile çeşitli işlevler de dahil olmak üzere farklı kalınlıklarda ve boyutlarda hızlı bir şekilde temin edilebilen çok sayıda torba tipine sahip iyi donanımlı bir depo sunmaktadır. Tüketicinin bilmesinde fayda var: Balık yemeklerinin vitaminleri ve yağ asitleri, dondurulduğunda veya pişirme işlemi sırasında eşit şekilde korunur. Aynısı elbette balığın tadı, dokusu ve rengi için de geçerlidir.

Tüm Haklar Saklıdır 2021 @ Neon Ambalaj